Naše firma se zabývá výrobou dřevěných schodišť a masivního nábytku již od roku 1996

 Vyrábíme všechny druhy samonosných dřevěných schodišť, dřevěné obklady betonových monolitů a obložení ocelových konstrukcí. Nabízíme také výrobu samostatného zábradlí a madel. Dále nabízíme výrobu interiérových dveří a obložkových zárubní, nábytku a jednolůžkových či dvoulůžkových postelí z masivu.

 Mezi náš nabízený sortiment přibyly v posledních letech i kuchyňské linky, vestavěné skříně a veškerý nábytek z velkoplošných materiálů. 

 Naše masivní produkty vyrábíme z kvalitně vysušených materiálů jako jsou například: 
buk, dub, jasan, javor, smrk či borovice.

 K povrchové úpravě masivních výrobků používáme prvotřídní nátěrové hmoty od značky Adler a tím zajišťujeme jejich dlouhodobou životnost a ochranu před nečistotami a opotřebením.

 K výrobě našich produktů z velkoplošných materiálů používáme materiály pouze od renomovaných výrobců jako jsou například:

EGGER, KRONOSPAN

 Kování na veškerý nábytek odebíráme od výrobců BLUM a Hettich, abychom Vám zajistili bezproblémový a bezúdržbový chod všech částí Vašeho nábytku.

 Jelikož je každý projekt velmi individuální, zašlete nám prosím poptávku nebo nás neváhejte kontaktovat telefonicky a my Vám velmi rádi ZDARMA zhotovíme cenovou nabídku.

 

Novinky

Spolehlivá firma roku 2016

V novém roce 2016 Vás všechny zdravíme a přejeme vše nejlepší...  Nejlepší chceme být i my a...

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 825