Proč zvolit kuchyňskou linku od nás?

U námi dodávaných kuchyní na míru klademe velký důraz na funkčnost a kvalitu výsledného řešení. Kuchyně navrhujeme dle Vašich požadavků, ale s našimi doporučeními, které jsou podloženy mnohaletými zkušenostmi. Můžete si vybrat z široké řady materiálů, povrchů a doplňků. 

Materiály:

Korpus:

Pro výrobu se využívají převážně LTD laminátové desky. Lamino je velice trvanlivý, stálobarevný a odolný materiál, který je dostupný v široké škále barevných odstínů. Korpusy olepujeme kvalitními tvrzenými ABS hranami zaručujícími dlouhouletou životnost skříněk.

Dvířka:

Lamino s ABS hranou: Tato dvířka jsou olepena hranou o síle 2 mm. Lamino nabízí kromě velkého výběru barev i velké množství různých typů povrchů. Materiál nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a je cenově dostupný.

Fólie: Základ dvířek tvoří tzv. MDF materiál s povrchovou PE fólií. Na výběr je lesklý nebo matný povrch, antik vzhled, drásaný povrch nebo uni barva. Tyto materiály jsou rovněž velmi jednoduché na údržbu a jsou velmi žádané.

Lak: Lakovaná dvířka jsou velmi podobná dvířkům z fólie, ale jejich povrch tvoří velmi kvalitní polyesterový lak v téměř neomezené nabídce odstínů. Díky této technologii výroby je velmi snadné poškozená dvířka kdykoliv opravit a není problém později vyrobit další díl nábytku.

Dýha: Jedná se o čistě přírodní materiál z domácího i exotického dřeva. Kombinace exotické dýhy s lakem ve vysokém lesku může být velmi elegantní dominantou Vašeho domova.

Masiv: Dvířka z masivního dřeva bodou vždy na první pohled uchvacovat a Vaší kuchyni vtisknou pravý pocit pohody a domova. Masivní dvířka nemusí vždy vypadat jen jako pozůstalost po rodičích. Naopak ve spojení s barevnými mořidly, nebo laky můžeme vytvořit moderní a nadčasový vzhled.

Novinky

Spolehlivá firma roku 2016

V novém roce 2016 Vás všechny zdravíme a přejeme vše nejlepší...  Nejlepší chceme být i my a...

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 825