Proč zvolit vestavěné skříně

 Stále větší modernizace bytů, rodinných domů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především Vám "na míru šitý" způsob využití prostoru. Proto Vám nyní představujeme vestavěné skříně na míru s posuvnými dveřmi, které využívají v dnešní době největší část prostoru a úložných ploch, které v současnosti na našem trhu existují.

Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, jelikož v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic a šatních tyčí.

 

Vestavěná skříň, to je komfort pro domov

 

 Dnes již každý ví, jak těžké je využít malé plochy našich domovů. Každá místnost využitá ke svému účelu potřebuje místo na ukládání velkého množství věcí, ať už se jedná o dnes tolik praktické pracovny, knihovny a šatny. Proto jsme nezapomněli na nic z toho, co je pro Vás důležité a potřebuje své místo.

 

Návrh a konzultace

 

 S návrhem spojeným s konzultací Vám rádi pomůžeme přímo u Vás! Při Vaší spokojenosti rovnou zaměříme prostor vyhrazený pro skříň a po odsouhlasení cenové nabídky se ihned dáme do výroby, po které následuje montáž, obvykle v intervalu čtrnácti dnů.

Novinky

Spolehlivá firma roku 2016

V novém roce 2016 Vás všechny zdravíme a přejeme vše nejlepší...  Nejlepší chceme být i my a...

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 825